"Małpki" w gronie Edu-Przedszkolaków - pasowanie

13 listopada dzieci z grupy „Małpek” oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków EduPrzedszkola. Koronawirus w niczym nam nie przeszkodził, dzieci przygotowały piękny występ nagrodzony brawami kolegów. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Magdalenę Chmarzyńska-Simelius. Doniosłość wydarzenia podkreślały odświętne stroje i wystrój Sali. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały piękne dyplomy i drobne upominki. Uroczyste pasowanie zakończone zostało pysznym, słodkim poczęstunkiem. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Witamy w gronie EduPrzedszkolaków.