Informcaje dotyczące kadry EduPrzedszkola.

MGR MAGDALENA CHMARZYŃSKA-SIMELIUS

dyrektor przedszkola
Jestem absolwentką pedagogiki, specjalność – wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim.
Początki pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w szkole podstawowej w Gdańsku, gdzie byłam zatrudniona na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Następnie otworzyłam pierwszą placówkę Niepubliczne "Magiczne Przedszkole"  w Gdańsku. W 2010 powstało Edu-Przedszkole, którego dyrektorką jestem do dziś. W roku 2013 w tym samym miejscu  postał Edu-Żłobek.

MGR MAGDALENA G.

nauczycielka wychowania przedszkolnego
Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studiów podyplomowych w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Bierze udział w różnych szkoleniach i warsztatach mających doskonalić jej prace z dzieckiem.. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. W pracy z dziećmi szczególną uwagę zwraca na wszechstronny rozwój dziecka oraz na to, aby dzieci czerpały radość z poznawania otaczającego ich świata. Dąży do tego, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka wyjątkowy.

MGR AGNIESZKA CZ.

Jestem absolwentką Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, a także Pedagogiki Zintegrowanej Wczesnej Edukacji w Ateneum – Szkole Wyższej. Ukończyłam również studia podyplomowe - Wychowanie Przedszkolne oraz Terapia Pedagogiczna w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.
Cały czas doskonalę swój warsztat pracy, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach dla nauczycieli.
Od kilku lat działam również aktywnie w projekcie „Kreatywna pedagogika” pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańska. Skupia on nauczycieli z wielu gdańskich przedszkoli i szkół różnego typu, pod hasłem: „Uczymy mądrze, twórczo, inaczej!”.
W swojej pracy dbam o to, by każde dziecko czuło się w przedszkolu dobrze, swobodnie i bezpiecznie, oraz by mogło rozwinąć w pełni swój potencjał. Stosuję urozmaicone metody i formy pracy, stwarzając dziecku możliwości odkrywania świata w sposób ciekawy i twórczy. Celem podejmowanych przeze mnie działań jest sukces moich wychowanków i wzmocnienie ich wiary we własne możliwości. Śmiało mogę powiedzieć, że moja praca jest moją pasją!

MGR ANNA H.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Kolegium Jagiellońskim w Toruniu.  Zarówno studia, jak i dotychczasowy przebieg kariery zawodowej utwierdzają mnie w przekonaniu, że praca z dziećmi to moja pasja, która daje mi ogromną satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych. Praca z dziećmi daje mi ogrom radości, a postępy maluchów motywują mnie do ciągłego rozwoju. Podczas zajęć dbam o stworzenie przyjaznej, twórczej atmosfery. Jestem osobą otwartą, cierpliwą i sumienną. W łatwy sposób nawiązuje kontakty z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie.

MGR KAMILA J.

nauczycielka nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego
Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, licencjat Nauczanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne, magisterka Praca z Osobami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych. Obecnie uczęszczam na studia podyplomowe -  Logopedia Ogólna z Logopedią Szkolną .
Od 7 lat pracuje jako nauczyciel, w przedszkolu oraz wcześniej w szkole. Swoją wiedzę poszerzam dzięki licznym kursom i szkoleniom. W swojej codziennej pracy prowadzę również
Terapię taktylną we wspomaganiu rozwoju dziecka z zaburzeniami
Terapię ręki – diagnoza i terapia.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i zawsze staram się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje oraz potrzeby swych małych podopiecznych. Uważam, iż w każdym dziecku tkwi jego wyjątkowość i niepowtarzalność, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe i uważne wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.
W swojej pracy jestem nastawiona na praktyczny i wszechstronny rozwój dzieci, gdyż uważam, że nic tak bardzo nie rozwija i uczy  jak nauka przez praktyczne doświadczenia.

MGR MALWINA G.

Chociaż dzieci uwielbiam od zawsze i odkąd pamiętam moim marzeniem było pracować z nimi, to swoją drogę związałam najpierw z marketingiem. Ale z pasją nie można walczyć i w końcu zdecydowałam się na pracę w przedszkolu. To była najlepsza decyzja w życiu - uśmiechy tych szkrabów dają energię na cały dzień. W każdym dziecku widzę nie tylko nieporadnego malucha, lecz także naszą przyszłość, potencjał i niesamowitą ochotę na rozwój i poznawanie świata. Prowadzone przeze mnie zajęcia mają na celu ułatwienie im tej trudnej drogi poprzez naukę samodzielności, radzenia sobie z emocjami oraz rozbudzanie ich ciekawości i wyobraźni.