Kadra Przedszkole

mgr Magdalena Chmarzyńska-Simelius

dyrektor przedszkola

Jestem absolwentką pedagogiki, specjalność – wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim.

Początki pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w szkole podstawowej w Gdańsku, gdzie byłam zatrudniona na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Następnie otworzyłam pierwszą placówkę Niepubliczne "Magiczne Przedszkole" w Gdańsku.
W 2010 powstało EduPrzedszkole, którego dyrektorką jestem do dziś. W roku 2013 w tym samym miejscu powstał Edu-Żłobek.

Pani Magdalena

nauczycielka wychowania przedszkolnego - grupa Małpki

W Edu-Przedszkolu pracuje od 2011 roku. 
Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studiów podyplomowych w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Bierze udział w różnych szkoleniach i warsztatach mających doskonalić jej prace z dzieckiem.. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. W pracy z dziećmi szczególną uwagę zwraca na wszechstronny rozwój dziecka oraz na to, aby dzieci czerpały radość z poznawania otaczającego ich świata. Dąży do tego, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka wyjątkowy.

Pani mgr Kamila

nauczycielka nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, logopeda - grupa Pandy

W Edu-Przedszkolu pracuje od 2019 roku.
Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, licencjat Nauczanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne, magisterka Praca z Osobami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych. Ukończyłam studia podyplomowe - Logopedia Ogólna z Logopedią Szkolną.

Od 10 lat pracuje jako nauczyciel, w przedszkolu oraz wcześniej w szkole. Swoją wiedzę poszerzam dzięki licznym kursom i szkoleniom. W swojej codziennej pracy prowadzę również
  • Terapię taktylną we wspomaganiu rozwoju dziecka z zaburzeniami
  • Terapię ręki – diagnoza i terapia.

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i zawsze staram się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje oraz potrzeby swych małych podopiecznych. Uważam, iż w każdym dziecku tkwi jego wyjątkowość i niepowtarzalność, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe i uważne wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.

W swojej pracy jestem nastawiona na praktyczny i wszechstronny rozwój dzieci, gdyż uważam, że nic tak bardzo nie rozwija i uczy  jak nauka przez praktyczne doświadczenia.

Pani Wiktoria

nauczyciel wychowania przedszkolnego - grupa Biedronki

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, uzyskałam tytuł zawodowy: licencjat Pedagogika Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne z Nauczaniem Języka Angielskiego. W Edu-Przedszkolu stawiam swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego i wychowawcy grupy. Kursy i szkolenia pozwalają mi budować swoją karierę w edukacji, a także w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

Jestem osobą pogodną, życzliwą, empatyczną, cierpliwą i godną zaufania. Praca z dziećmi daje ogromną radość i satysfakcję. Każdego dnia poznaję się lepiej z dziećmi. Zależy mi na uśmiechu każdego dziecka, a także troszczę się o prawidłowy rozwój. W mojej pracy nie chcę być tylko pedagogiem, a także przyjacielem, który będzie pomagał w właściwych wyborach i codziennych zmaganiach. 

 

Pani Weronika

nauczyciel wychowania przedszkolnego - grupa Żółwiki

Ukończyłam studia pedagogiczne I stopnia na wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Tytuł magistra edukacji wczesnoszkolnej obroniłam na Uniwersytecie Gdańskim. Po ukończeniu studiów dołączyłam do Edu-Przedszkola, gdzie każdego dnia z uśmiechem mogę przekładać zdobytą wiedzę i umiejętności na rozwój swoich wychowanków. Niezwykle cenię sobie pracę z dziećmi, gdyż już od dawna był to mój zamierzony cel. Cechuje mnie troskliwość, sumienność i empatia, którymi kieruję się w życiu na co dzień. Prywatnie jestem fanką teatru, kina, gier planszowych oraz dobrej książki.

Pani Weronika

nauczyciel wychowania przedszkolnego - grupa Żabki

Ukończyłam studia licencjackie w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoją edukację kontynuowałam na studiach magisterskich o specjalności: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z socjoterapią. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje oraz wiedzę uczestnicząc w różnych kursach, webinarach oraz szkoleniach.

Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną i empatyczną. Praca w przedszkolu jest dla mnie od początku wielką przygodą i możliwością odkrywania razem z dziećmi nowych i ciekawych rzeczy. Lubię rozbudzać w moich podopiecznych ciekawość poznawczą i twórcze działanie w codziennych zajęciach. Staram się aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo, rozwijały się w atmosferze szacunku i życzliwości.

Pani Iwonka

pomoc nauczyciela grupa Pandy

Od wielu lat związana byłam z Państwową Strażą Pożarną, jednakże początek mojej drogi zawodowej to Szkoła medyczna o specjalności położnictwo, dzięki niej poznałam pracę oraz opiekę nad maluszkami i początki swojej drogi zawodowej z nimi związałam , pracując prawie dwa lata w Gdańskim Zespole Złobków , najdłużej w placówce integracyjnej, praca ta przynosiła mi wiele radości oraz satysfakcji z małych zwycięstw, gdy patrzyło się na postępy w funkcjonowaniu , zwłaszcza chorych dzieci.
Pierwsza fascynacja dziećmi /ich spontaniczność, autentyczność/, po odejściu na emeryturę z powrotem pokierowała moje kroki do placówek przedszkolnych.

Prywatnie, zakochana w zwierzakach mam 3 stworzenia, kibicuje wielu fundacjom szczególnie działających w Trójmieście, sama również brałam udział w organizowaniu placówki sprawującej opiekę nad dzikimi zwierzętami oraz wolno żyjącymi, nadto jestem  zafascynowana historią okresu międzywojennego, tym zagadnieniom poświęciłam moją drogę naukową.
Jednakże chcąc zgłębić wnikliwiej wiedzę o maluchach nie wykluczam podjęcia w przyszłości nauki na studiach podyplomowych z zakresu pedagogiki.

Pani Natalia

nauczyciel wychowania przedszkolnego grupa Wiewiórki

Ukończyłam studia I stopnia o specjalizacji Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, oraz studia II stopnia o specjalizacji Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. 

Od prawie 10 lat pracuje w zawodzie nauczycielki przedszkola. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz webinariach.

Podczas pracy z dziećmi bliskie jest mi motto Marii Montessori "Pomóż mi zrobić to samodzielnie". Uśmiech i satysfakcja na twarzach dzieci, które same osiągają upragniony cel, są dla mnie największą motywacją do dalszej mojej pracy. Bardzo ważne jest dla mnie budowanie przyjaznej dziecku atmosfery w czasie jego pobytu w przedszkolu. Ogromne znaczenie ma dla mnie także budowanie dobrych relacji w grupie, opartych na zaufaniu i szacunku.

Pani Paulina

nauczyciel logopeda

Pani Tereska

pomoc nauczyciela grupa Żółwiki

Pani Monika

nauczyciel wychowania przedszkolnego - grupa Kangurki

Absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Warminsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów magisterskich na Uczelni Korczaka o specjalność: Diagnoza i terapia pedagogiczna. 

Praca z dziećmi to dla mnie niezwykła przygoda, ale także wielka odpowiedzialność i pasja. W swojej pracy staram się wspierać dzieci emocjonalnie oraz intelektualnie, być ich przewodnikiem, który pomaga im odkrywać świat i wspiera w każdym momencie ich przedszkolnej edukacji. Poprzez swoją pracę staram się również zachęcać dzieci do samodzielnego działania opartego na mojej pomocy. Staram się także podchodzić indywidualnie do każdego dziecka i jego potrzeb, poświęcając mu tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.

pani Asia

wychowawca grupy Wiewiórki
Nauczyciel z ponad 20 letnim stażem pracy, a oprócz tego muzyk i dyrygent chóralny. Ukończyła Edukację Wczesnoszkolną na UG, Dyrygenturę na Akademii Muzycznej w Gdańsku i Filologię Angielską na PWSNS w Gdyni. Uwielbia kontakt z ludźmi, kreatywne rozwiązania, uśmiech i gotowanie. W pracy stawia na umiejętności dobrej komunikacji i szczere przeżywanie emocji. Pasjonatka NVC, Metody Montessori i nowoczesnych technologii w edukacji.