Kadra Przedszkole

mgr Magdalena Chmarzyńska-Simelius

dyrektor przedszkola

Jestem absolwentką pedagogiki, specjalność – wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim.

Początki pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w szkole podstawowej w Gdańsku, gdzie byłam zatrudniona na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Następnie otworzyłam pierwszą placówkę Niepubliczne "Magiczne Przedszkole" w Gdańsku. W 2010 powstało EduPrzedszkole, którego dyrektorką jestem do dziś. W roku 2013 w tym samym miejscu powstał EduŻłobek.

mgr Magdalena G.

nauczycielka wychowania przedszkolnego

Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studiów podyplomowych w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdańsku na kierunku: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Bierze udział w różnych szkoleniach i warsztatach mających doskonalić jej prace z dzieckiem.. Wobec dzieci jest przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. W pracy z dziećmi szczególną uwagę zwraca na wszechstronny rozwój dziecka oraz na to, aby dzieci czerpały radość z poznawania otaczającego ich świata. Dąży do tego, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka wyjątkowy.

mgr Kamila S.

nauczycielka nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, logopeda

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, licencjat Nauczanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne, magisterka Praca z Osobami o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych. Ukończyłam studia podyplomowe - Logopedia Ogólna z Logopedią Szkolną.

Od 10 lat pracuje jako nauczyciel, w przedszkolu oraz wcześniej w szkole. Swoją wiedzę poszerzam dzięki licznym kursom i szkoleniom. W swojej codziennej pracy prowadzę również
  • Terapię taktylną we wspomaganiu rozwoju dziecka z zaburzeniami
  • Terapię ręki – diagnoza i terapia.

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i zawsze staram się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje oraz potrzeby swych małych podopiecznych. Uważam, iż w każdym dziecku tkwi jego wyjątkowość i niepowtarzalność, a niezwykły potencjał rozwojowy można „wydobyć” poprzez cierpliwe i uważne wsłuchiwanie się w aktualne potrzeby dziecka.

W swojej pracy jestem nastawiona na praktyczny i wszechstronny rozwój dzieci, gdyż uważam, że nic tak bardzo nie rozwija i uczy  jak nauka przez praktyczne doświadczenia.

Wiktoria W.

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, uzyskałam tytuł zawodowy: licencjat Pedagogika Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne z Nauczaniem Języka Angielskiego. W Edu-Przedszkolu stawiam swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego i wychowawcy grupy. Kursy i szkolenia pozwalają mi budować swoją karierę w edukacji, a także w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy.

Jestem osobą pogodną, życzliwą, empatyczną, cierpliwą i godną zaufania. Praca z dziećmi daje ogromną radość i satysfakcję. Każdego dnia poznaję się lepiej z dziećmi. Zależy mi na uśmiechu każdego dziecka, a także troszczę się o prawidłowy rozwój. W mojej pracy nie chcę być tylko pedagogiem, a także przyjacielem, który będzie pomagał w właściwych wyborach i codziennych zmaganiach.

Paulina R.

Aktualnie studiuję pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.

Wcześniej pracowałam w przedszkolu, prowadziłam animację na imprezach okolicznościowych oraz w dziecięcym klubie sportowym.
Cały czas staram się rozwijać swoje zdolności oraz poszerzać swoje kwalifikacje poprzez różnego rodzaju kursy.

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję oraz radość. W pracy z dziećmi ważna jest dla mnie relacja, która nas łączy, z każdym dzieckiem staram się znaleźć nasz ,,własny język".

Karolina P.

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku o specjalności: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Aktualnie uczęszczam na studia magisterskie o specjalności: terapia  pedagogiczna z elementami integracji sensorycznej w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W swojej karierze zawodowej staram się jak najczęściej uczestniczyć w różnych szkoleniach oraz kursach, by doskonalić swoją dotychczasowa wiedzę oraz nabywać nowe umiejętności do pracy z dziećmi.

Ponadto, jestem osobą opanowaną, spokojną, kreatywną. Uważam, że dobry kontakt z podopiecznymi oraz zdobycie ich zaufania to niezbędnik do pracy w przedszkolu. W swojej karierze staram się inicjować jak najwięcej aktywności wzbudzających zainteresowanie przedszkolaków, gdyż samo skupienie uwagi u dziecka to klucz do sukcesu.