"Małpki" w gronie Edu-Przedszkolaków

Dodano

24.11.2020

13 listopada dzieci z grupy „Małpek” oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków EduPrzedszkola. Koronawirus w niczym nam nie przeszkodził, dzieci przygotowały piękny występ nagrodzony brawami kolegów. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Magdalenę Chmarzyńska-Simelius. Doniosłość wydarzenia podkreślały odświętne stroje i wystrój Sali. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały piękne dyplomy i drobne upominki. Uroczyste pasowanie zakończone zostało pysznym, słodkim poczęstunkiem. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Witamy w gronie Edu-Przedszkolaków.

Galeria >

Zobacz również

Akcja "Nakrętka dla Korczaka"

>

Autochodzik

>

dogoterapia

>

Projekt "Wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej"

>

Rekrutacja - nowe miejsca

>