Rekrutacja 2024/2025

Dodano

16.01.2023

Informujemy, iż rekrutacja do Edu-Przedszkola na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 1.02.2024 r.

Ogłoszenie listy dzieci przyjętych nastąpi do dnia 31.03.2024 r.

Rekrutacją są objęte wolne miejsca:
  • 25 miejsc w grupie 3-latków (grupa z językiem angielskim)
  • 13 miejsce w grupie 3-latków
  • 1 miejsce w grupie czterolatków
  • 1 miejsce w grupie 5-latków (grupa z językiem angielskim)
  • 1 miejsce w grupie 6-latków

Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszego przedszkola, to prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.
Ankieta rekrutacyjna > lub wypełnienie i odesłanie karty zgłoszenia dziecka do Edu-Przedszkola | karty zgłoszenia dziecka do Edu-Przedszkola.pdf

Oferta Edu-Przedszkola jest skierowana do wszyskich dzieci, jednak w przypadku większej liczby chętnych pierwszeństwo mają dzeci pracowników GPN-T oraz pracownicy naukowi uczelni wyższych.
Rodziców zatrudnionych w PSSE, GPN-T lub uczelni wyższej prosimy o dostarczenie do przedszkola do dnia 29.02.2024 zaświadczenia o zatrudnieniu.
Zaświadczenie może zostać dostarczone mailowo na adres elektronicznie lub osobiście. .

Aby zapisać dziecko do przedszkola, prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej | karty zgłoszeniowej.pdf oraz odesłanie na adres biuro@przedszkole.gpnt.pl lub sekretariat@edu.gpnt.pl

Sczszegóły opłat >

Przedszkole organizuje zajęcia dodatkowe (bez dodatkowych opłat):
  • język angielski (w grupach od 20 dzieci codziennie 2h/3h oraz w grupach mniej licznych 3 x 0,5 h tygodniowo),
  • zajęcia rytmiki,
  • zajęcia gimnastyki korekcyjnej,